Změňte výuku a učení pomocí aplikace Doctus

Doctus pomáhá studentům a učitelům organizovat úkoly, posilovat spolupráci a podporuje lepší komunikaci. A to není vše!

Posuň výuku vpřed a změň ji na produkti­vnější a smyslupl­nější.

Bezplatný a snadný nástroj, který pedagogům pomáhá řídit výuku. Zároveň zlepšuje spojení se studenty ze školy, z domova nebo na cestách.

Všichni učitelé a studenti musí lépe spolupracovat

Efektivní a snadno použitelný nástroj, který učitelům pomáhá spravovat práci v jejich kurzu. S Doctus mohou pedagogové vytvářet třídy, tvořit úkoly, hodnotit a posílat zpětnou vazbu a vidět vše na jednom místě.

Kurzy

Jednoduše se přihlaš do kurzu nebo si vytvoř vlastní. Zvol si vlastní název, štítek a barvu pro lepší orientaci. V kurzu můžeš přidávat materiály, vytvářet testy nebo úkoly.

Jedinečný kód

Studenti se do tvého kurzu přihlásí pomocí jedinečného kódu tvého kurzu. Stačí zkopírovat a poslat. Žádné složité přihlašování přes emailové adresy a zároveň máš přehled, kdo se přihlásí do kurzu.

Kalendář

Přehledný kalendář, který ti zobrazí všechny vaše úkoly a testy. Jednotlivé události jsou rozlišeny barvou kurzu, díky tomu se v něm lépe orientuješ. Jakékoliv změny se automaticky objeví na všech zařízeních zároveň.

Testy

Vytvářej testy s možností nastavení termínu. Napiš zpětnou vazbu studentům a ohodnoť jejich test.

Materiály

Jednoduše nahrávej materiály studentům. Zoorganizuj si, které materiály studenti uvidí.

Úkoly

Vytvoř přehledné úkoly s termínem odevzdání, kde studenti můžou nahrát jakýkoliv typ souboru bez jakéhokoliv omezení. Ohodnoť a okomentuj práci studentů. V přehledu uvidíš, kdo úkol neodevzdal nebo odevzdal pozdě.

Soukromí

Soukromí je základní lidské právo a s jeho ochranou počítáme ve všem, co děláme. Proto se Doctus snaží zabezpečit všechna citlivá data uživatelů.

NOVĚ V DOCTUS

Krásné nové tmavé barevné schéma, které je příjemné pro oči zvlášť ve slabě osvětleném prostředí.

Může se aktivovat automaticky při západu slunce nebo ručně v nastavení tvého zařízení.

Na co ještě čekáš?
Začni používat Doctus zdarma.